Claustro de Profesores

PROFESORADO DE INFANTIL

  1. Mónica Vadillo                                                             monica@escolapias-astorga.es
  2. Joaquina Fernández Durández                                joaqui@escolapias-astorga.es
  3. Esther  Martínez Matilla                                         ester@escolapias-astorga.es

PROFESORADO DE PRIMARIA

  1. Mª Begoña Arias Prieto                                          bego@escolapias-astorga.es
  2. F. Javier Arias Rodríguez                                      javi@escolapias-astorga.es
  3. Jose Luis   Arroyo Vidal                                       joseluis@escolapias-astorga.es
  4. Vanesa  Calatayud Velasco                                vanesa@escolapias-astorga.es
  5. Juan María   Fraile González                               juanmary@escolapias-astorga.es
  6. Concepción García Louzán                                 conchigarcia@escolapias-astorga.es
  7. Mª Del Carmen González Rodríguez                    pamen@escolapias-astorga.es
  8. Mª Concepción Iglesias Celada                           conchi@escolapias-astorga.es
  9. Nuria Martínez Callejo                                        nuria@escolapias-astorga.es
  10. Francisco Nistal De La Iglesia                            paco@escolapias-astorga.es
  11. Gloria   Palacio García                                      gloria@escolapias-astorga.es
  12. Leticia   Peláez Peláez                                      leticia@escolapias-astorga.es
  13. Mario Rebaque Losada                                      mario@escolapias-astorga.es
  14. Mª Teresa Quintana Alonso                                tere@escolapias-astorga.es
  15. Beatriz García Sánchez                                     bea@escolapias-astorga.es
  16. Francisco Javier Jimeno Gómez                          fran@escolapias-astorga.es
  17. Nazareth Pernía Gallego                                        nazareth@escolapias-astorga.es

PROFESORADO DE SECUNDARIA

  1. Fernando  Cavia Ramos                               fernando@escolapias-astorga.es
  2. Inés De las Heras Panchón                         ines@escolapias-astorga.es
  3. Mª   Rosa De La Puente Rico                      rosapuente@escolapias-astorga.es
  4. Miguel Ángel  Fernández Morán                  miguel@escolapias-astorga.es
  5. Antonio García García                                antoniogarcia@escolapias-astorga.es
  6. Antonio Gutiérrez Martín                             antoniogutierrez@escolapias-astorga.es
  7. Laura Juan Antón                                       laura@escolapias-astorga.es
  8. José Antonio  Juárez Seoane                      antoniojuarez@escolapias-astorga.es
  9. Mª Soledad Miguélez Fuertes                     marisol@escolapias-astorga.es
  10. Ana Isabel  Nistal García                            anais@escolapias-astorga.es
  11. Carlos   Peláez Castro                                carlos@escolapias-astorga.es
  12. Ana Pérez Costoya                                     ana@escolapias-astorga.es
  13. Isabel Pozuelo                                            isabel@escolapias-astorga.es
  14. Rosa Esmeralda Ruiz Rivas                          rosaesmeralda@escolapias-astorga.es
  15. Mercedes Sánchez Alonso                          mercedes@escolapias-astorga.es
  16. Mª Elena Sanjurjo Díaz                                elena@escolapias-astorga.es
  17. Cristina González Unanua                           cristina@escolapias-astorga.es
  18. Laura Aller Sánchez                                    laura.aller@escolapias-astorga.es

ORIENTACIÓN

   Primaria e Infantil       Mª Teresa Fernández Martínez                      teresa@escolapias-astorga.es

   Secundaria                Rosa Esmeralda Ruiz Rivas                          rosaesmeralda@escolapias-astorga.es