Claustro de Profesores

PROFESORADO DE INFANTIL

  1. Mónica Vadillo García                                              monica@escolapias-astorga.es
  2. Joaquina Fernández Durández                               joaqui@escolapias-astorga.es
  3. Esther  Martínez Matilla                                          ester@escolapias-astorga.es

PROFESORADO DE PRIMARIA

  1. Mª Begoña Arias Prieto                                      bego@escolapias-astorga.es
  2. F. Javier Arias Rodríguez                                    javi@escolapias-astorga.es
  3. Jose Luis  Arroyo Vidal                                       joseluis@escolapias-astorga.es
  4. Vanesa  Calatayud Velasco                                 vanesa@escolapias-astorga.es
  5. Juan María   Fraile González                              juanmary@escolapias-astorga.es
  6. Concepción García Louzán                                  conchigarcia@escolapias-astorga.es
  7. Mª Del Carmen González Rodríguez                 pamen@escolapias-astorga.es
  8. Mª Concepción Iglesias Celada                           conchi@escolapias-astorga.es
  9. Nuria Martínez Callejo                                         nuria@escolapias-astorga.es
  10. Francisco Nistal De La Iglesia                            paco@escolapias-astorga.es
  11. Leticia Peláez Peláez                                            leticia@escolapias-astorga.es
  12. Mario Rebaque Losada                                        mario@escolapias-astorga.es
  13. Mª Teresa Fernández Martínez                        tere@escolapias-astorga.es
  14. Miguel Ángel Doforno Fernández                      miguel.df@escolapias-astorga.es
  15. Francisco Javier Jimeno Gómez                        fran@escolapias-astorga.es
  16. Nazareth Pernía Gallego                                     nazareth@escolapias-astorga.es

PROFESORADO DE SECUNDARIA

  1. Fernando  Cavia Ramos                             fernando@escolapias-astorga.es
  2. Paloma Nistal González                             paloma@escolapias-astorga.es
  3. Mª Rosa De La Puente Rico                      rosapuente@escolapias-astorga.es
  4. Miguel Ángel Fernández Morán               miguel@escolapias-astorga.es
  5. Antonio García García                                antoniogarcia@escolapias-astorga.es
  6. Antonio Gutiérrez Martín                          antoniogutierrez@escolapias-astorga.es
  7. Román López Rodríguez                            roman@escolapias-astorga.es
  8. José Antonio Juárez Seoane                     antoniojuarez@escolapias-astorga.es
  9. Mª Soledad Miguélez Fuertes                  marisol@escolapias-astorga.es
  10. Ana Isabel  Nistal García                           anais@escolapias-astorga.es
  11. Carlos Peláez Castro                                   carlos@escolapias-astorga.es
  12. Ana Pérez Costoya                                      ana@escolapias-astorga.es
  13. Rosa Esmeralda Ruiz Rivas                       rosaesmeralda@escolapias-astorga.es
  14. Mercedes Sánchez Alonso                          mercedes@escolapias-astorga.es
  15. Mª Elena Sanjurjo Díaz                              elena@escolapias-astorga.es
  16. Cristina González Unanua                          cristina@escolapias-astorga.es
  17. Laura Aller Sánchez                                    laura.aller@escolapias-astorga.es

ORIENTACIÓN

   Primaria e Infantil       Mª Teresa Fernández Martínez                      teresa@escolapias-astorga.es

   Secundaria                Rosa Esmeralda Ruiz Rivas                          rosaesmeralda@escolapias-astorga.es